Novinky a důležitá sdělení

Causa kalmetizace. K jejich minimalizaci provádím vyšetření formou dotazů, které je cílené na imunokompetenci či výskyt kožních onemocnění, což je nejčastější zdroj komplikací kalmetizace. Termíny k dispozici u sestřičky, provozně je nutné objednávat po více pacientech - kromě toho, že bych porušoval HYGIENICKÉ předpisy- tak bych musel podstatně zvýšit cenu očkování (ampule je po 5 dávkách) a je dost drahá.

 

 

 

Na kontaktní stránku jsem přidal plán volna-

Aktuální objednací lhůty (píšu 27.4.:)- protože přebíráme pacienty z Roudnice, tak se natáhla na začátek října! Pokouším se sehnat dalšího lékaře, nabízím dlouhé peníze a doufám... Snad se něco rýsuje, aspoň vypadá, že jsem sehnal sestřičku č. 2, takže se snad podaří zrychlit vstupní vyšetření.  Prostě nemohu více, nějaký čas spotřebuje správa ambulance, je mi líto.

Nezbyde než pokračovat ve vyšetřování na 2 etapy- nejprve plicní funkce a rentgen (ty můžeme stihnout během asi 10 dnů), někdy s laboratořemi, protože tam máme šanci zachytit některé opravdu závažné stavy a pacienty objednat dříve. Chronickým pacientům z Roudnice pošleme léky,


Přeskočit na obsah

  • Hlavní stránka
  • Novinky a důležitá sdělení
  • Kontakt
  • Odkazy
  • Coronavirus